Hostessy na wynajem – niezawodny filar ważnych eventów, targów, promocji

//Hostessy na wynajem – niezawodny filar ważnych eventów, targów, promocji

Istotnym sposobem współczesnych firm na prowadzenie skutecznych działań promocyjnych i informacyjnych, jest angażowanie w te działania hostess na wynajem, które swoim profesjonalizmem przeważają nad rozwiązaniami pośrednimi. W ramach jednego zlecenia może to być obsługa wraz z dystrybucją materiałów reklamowych, próbek produktów, degustacjami, co pozwala wiele istotnych kwestii powierzyć jednej zaufanej agencji.

Dlaczego hostessy na wynajem to inwestycja godna uwagi?

Cechą charakterystyczną poszczególnych wydarzeń branżowych ważnych dla Twojej firmy, jest z pewnością ich powtarzalność, natomiast wydarzenia te nie mają charakteru ciągłego, gdzie uzasadnione byłoby zatrudnienie hostessy na etat. Podobnie w przypadku promocji produktów – promowanie zaplanowane jest na określony czas w wybranych miejscach, odpowiednio dobranych do branży.

Współpraca z hostessami na wynajem jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ bez długoterminowych zobowiązań możesz skorzystać z pomocy profesjonalistek dokładnie w czasie, który został nakreślony w twoim biznesplanie. Ewidentne zalety takiej współpracy to pozytywne cechy hostess, między innymi:

Agencka zatrudnia hostessę na event

  • rzetelność – realizowanie założeń danej promocji i sumienne wykonywanie obowiązków związanych z określonym wydarzeniem; dodatkiem jest oczywiście dobry humor, empatia oraz pozytywne nastawienie do osób odwiedzających dane miejsce,
  • terminowość – realizacja wszystkich punktów planu w wyznaczonym wcześniej terminie ma znaczenie dla powodzenia poszczególnych działań; potencjalni klienci zostaną zachęceni do wybierania Twojej marki, a stać za tym będzie dobrze zorganizowana logistyka,
  • frekwencja – w solidnej agencji każda ewentualna nieobecność hostessy jest niezwłocznie uzupełniana odpowiednim zastępstwem, dlatego zawsze zgodnie z ustaleniami zgłosi się do Ciebie ustalona wcześniej liczba hostess (niezależnie: jedna czy kilkanaście),
  • dyspozycyjność – wybierając agencję z bogatym portfolio masz pewność, że przy odpowiednio wczesnym zgłoszeniu, zawsze zostanie Ci zaoferowana obsługa na stoisko targowe, konferencję, promocję w hipermarkecie.

Bez tworzenia nowego etatu w firmie i bez angażowania własnych pracowników, z powodzeniem rozbudujesz wszelkie działania promocyjne, wymagające otwartości, kreatywności, aktywnego pozyskiwania klientów. Taka możliwość jest dostępna zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla niewielkich firm, których dobry początek na rynku zależy również od udanych działań marketingowych.

Zobacz również https://diam.pl/realizacje/

W parze lub jako alternatywa, czyli hostessy na wynajem a promowanie firmy online

Odpowiednio zaplanowana i prowadzona strategia promowania produktów w Internecie stanowi solidne wsparcie dla działań bezpośrednich, natomiast możliwe, że część potencjalnych odbiorców nie korzysta z Sieci w takim zakresie, aby trafić na fan page Twojej firmy, albo inne źródła, gdzie zamieszczasz informacje o nowych produktach czy usługach. W takiej sytuacji promocja bezpośrednia jest skuteczniejszym narzędziem.

Wybór hostess na wynajem, bez konieczności podejmowania długoterminowych zobowiązań, pomoże Ci w profesjonalny i ciekawy sposób zyskać przychylność nowych nabywców. Przyjazny kontakt, przemyślany pod kątem profilu Twojej działalności oraz celów, które chcesz zrealizować, stanowi poważny argument i na nim można oprzeć poszczególne etapy wszystkich prac.

Korzystna współpraca z hostessami. Na wynajem, czyli zawsze na czas

Utrzymując zainteresowanie dotychczasowych odbiorców oraz nieustannie zachęcając nowych do wybierania produktów lub usług Twojej firmy będziesz mieć pewność, że stanowisz godną uwagi markę. Mimo wielu narzędzi w postaci współczesnych mediów, promowanie „na żywo” jest nadal chętnie wybieraną formą reklamy. Rola hostess na wynajem pozwala dodać każdej akcji promocyjnej dokładnie tyle uroku, ile potrzeba do wzbudzenia ciekawości klientów, aby następnie przekonać ich do zakupu poprzez merytoryczną rozmowę, prezentacje i degustacje.

2017-10-12T13:57:01+00:00