Nowoczesny laser frakcyjny w Lublinie

//Nowoczesny laser frakcyjny w Lublinie

Laser frakcyjny stanowi przełom w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Szczególnie dla tej drugiej, w której można nim zastąpić wiele dotychczas wykonywanych zabiegów w sposób inwazyjny – naruszający tkanki w zbyt dużym stopniu, z pozostawianiem widocznych blizn, nierzadko wymagających znieczulenia ogólnego lub chociaż miejscowego w postaci iniekcji środków znieczulających. Dzięki laserowi frakcyjnemu zyskujemy dzisiaj niezwykłe efekty wraz z bardzo krótkim czasem gojenia się ran i właściwie przyczynia się to to wzrostu popularności stosowania metod upiększających i redukowania niedoskonałości skóry.

Nasz gabinet w Lublinie zakupił laser frakcyjny i mamy nadzieję, że dzięki niemu podniesiemy komfort pacjentów w trakcie wykonywania zabiegów upiększających i korygujących wady i niedoskonałości skóry, ma on bowiem szerokie zastosowanie.

Laser frakcyjny i jego zastosowanie

Zastępuje on tradycyjne metody złuszczania naskórka, liftingu, redukcji blizn potrądzikowych i wielu innych, a generalnie o zastosowaniu lasera frakcyjnego można mówić w kontekście:

  • leczenia blizn – bez względu na ich rodzaj, zarówno dawnych, jak i świeżych oraz korektę blizn poddawanych wcześniej zabiegom plastycznym,
  • korekty zmarszczek – wszelkiego rodzaju z uwzględnieniem twarzy oraz trudno dostępnych dawniej miejsc, jak powieki; oczywiście również wszelkich najczęściej poddawanych zabiegom, jak: zmarszczek czoła, mimicznych, kurzych łapek, po samookaleczeniach i innych,
  • usuwania wszelkiego rodzaju znamion, jak: kurzajki, soczewicowate, pieprzyki i wiele innych,
  • nadawania nowej faktury skórze (zniszczonej, szorstkiej itp.) poprzez jej laserowe usuwanie i wzrost nowego naskórka,
  • usuwania zmian pigmentowych skóry, jej różnych przebarwień, plam (w tym starczych), nierównomiernych odcieni etc.,
  • usuwania rozstępów,
  • usuwania tatuaży,
  • usuwania wiotkości skóry,
  • oraz niwelowaniu rozszerzonych porów skóry.

Polecamy również artykuł „4 sposoby zastosowania laserów typu frakcyjnego w medycynie estetycznej”

Nasz laser frakcyjny w gabinecie w Lublinie

Laser frakcyjny zakupiony przez naszą poradnię stanowi najnowocześniejsze rozwiązanie – co przekłada się na duży dobór wiązek lasera, co z kolei warunkuje jego szerokie zastosowanie. Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy go jako pierwsi w gabinecie w Lublinie i zachęcamy pacjentów do skorzystania z możliwości, jakie daje. Poza wymienionymi wyżej zabiegami, w trakcie badań naukowych pozostaje inne zastosowanie lasera frakcyjnego i w niedługim czasie może być on przydatny w niewymienionych problemach, z którymi się Państwo borykacie.

Już obecnie laser frakcyjny jest wykorzystywany w ginekologii i ortopedii. Wiele niegdyś niewykonalnych korekt obecnie jest na wyciągnięcie ręki. Pozostaje spróbować i cieszyć się ich efektami.

2017-06-13T13:52:02+00:00