Tusze do drukarek i artykuły biurowe w nowym sklepie w Warszawie

//Tusze do drukarek i artykuły biurowe w nowym sklepie w Warszawie

Nasza firma z przyjemnością informuje o otwarciu nowego punktu sprzedaży tuszów do drukarek w Warszawie. Poprzedni punkt nadal działa i stanowi bazę wraz z magazynem. Nowy sklep natomiast stanie się za jakiś czas, zgodnie z naszymi planami, placówką firmową.

Aktualnie posiadamy ofertę niemal wszystkich producentów tuszów do drukarek oraz artykułów biurowych. Staramy się by artykuły biurowe i tusze do drukarek były w tak szerokim wyborze, jak tylko to możliwe. Naszą ambicją jest nieodsyłanie klienta, gdy nie może znaleźć u nas szukanych przez siebie wymienników. Kiedy taka sytuacja ma miejsce, nie tylko zamawiamy dla niego dany produkt, lecz również staramy się, by w przyszłości podobna sytuacja już nie miała miejsca i wprowadzamy ów tusz do drukarek do stałej oferty. Na przestrzeni lat prowadzonej sprzedaży, przy tego rodzaju polityce, trudno jest znaleźć produkt, którego nie mamy.

Atramenty do drukarek wielofunkcyjnych

Oferta tuszy do drukarek w naszych sklepach w Warszawie

Nasz nowy sklep w Warszawie oferuje następujące tonery i tusze do drukarek:

  • popularnych i znanych marek, jak: Canon, HP, Epson, Brother, Samsung, Philips, Panasonic, Kodak, Sharp, Lexmark, Apple, Sagem, Compaq, Dell,
  • oraz mniej znanych lub służących uzupełnianiu specjalistycznych drukarek: Gestetner, Infotec, Nashuatec, Oce, Konica, Oki, Olivetti, Primera, Rex-Rotary, Riso, Ricoh, Tally i Xerox.

Oczywiście nie można zapomnieć przy powyższym o materiałach dodatkowych, bez których właściwie druk jest niemożliwy. Oczywiście chodzi o papier. Nasz asortyment w tym zakresie również jest bardzo szeroki i oferujemy papier do drukarek w różnych odcieniach, barwach oraz w różnej gramaturze.

Nie tylko tusze do drukarek bo też artykuły biurowe

Poza tuszami do drukarek w naszej ofercie znajdują się artykuły biurowe, a także same drukarki. Odnaleźć w niej można:

  • drukarki atramentowe i wielofunkcyjne firm: Epson, Brother i Memjet,
  • papier: biurowy Navigator o różnych parametrach, a ponadto papier fotograficzny,
  • etykiety barwiące,
  • taśmy barwiące,
  • filamenty do drukarek 3D.

Czy jakość tuszu do drukarek ma znaczenie?

Nowoczesny sprzęt nie wymaga zbyt wielu zabiegów związanych z jego konserwacją. Ważne jest natomiast by właściwie go obsługiwać i w określonym czasie dokonywać wymian zużywalnych komponentów. Jeśli chodzi o same tusze do drukarek zazwyczaj mówi się o ich wydajności, lecz nie zwraca uwagi na inne parametry. Nie odnotowano dotąd, by jakiś ich rodzaj szkodził drukarkom. Wszystkie nowoczesne tusze do drukarek produkowane są w podobnej, nowoczesnej technologii i nie odbiegają od siebie pod względem jakości. Ważne jest natomiast, by wymieniać je w odpowiednim czasie. Na wszelkie inne wątpliwości dotyczące tuszów do drukarek z przyjemnością odpowiemy Państwu w naszym nowym sklepie w Warszawie.

2019-09-28T09:06:35+00:00